Mobirise

Kosmetika
Radmila Fialová

Dobrý den, kosmetickou praxi jsem začala v roce 1998, kdy jsem otevřela svůj kosmetický salón. Jelikož je to práce, která mě nesmírně těší, neustále sleduji nové metody a techniky. Absolvuji odborné kurzy a školení, ať už se jedná o novinky z oblasti přípravků nebo přístrojů. Pracuji jen s kvalitní a hypoalergení kosmetikou. Velký důraz kladu na provádění masáže obličeje, krku a dekoltu, včetně mikromasáže očního okolí. K vaší relaxaci přispěje pohoda a klidné prostředí mého salónu. Těším se na Vaši návštěvu. 

Radmila Fialová

VÝHODY

  1. Kvalitní služby a péče: Ke každému klientovi přistupuji individuálně a snažím se naslouchat jeho potřebám. Ke své práci využívám jen kvalitní kosmetiku a přírodní prostředky. Spokojenost mých klientů je i mou spokojeností
  2. Jdu s dobou: Sleduji nové trendy a snažím se neustále rozšiřovat a zlepšovat kvalitu svých služeb. I proto často navštěvuji nejrůznější školení a semináře.
  3. Poradím Vám : Nevyznáte se v kosmetických přípravcích? Ráda Vám poradím a nabídnu něco z mého sortimentu za bezkonkurenční ceny.
  4. Nečekáte : Všechny schůzky jsou domluvené předem a s dostatečnou časovou rezervou tak, aby zákazník nečekal.
  5. Parkovaní není problém :  Před salonem je vždy dostatek parkovacích míst.
  6. Nejsme U Suchánků : Po celou dobu Vaší návštěvy dbám na Váš pitný režim. Zdarma je Vám k dispozici káva (espreso, cappuccino) a nealkoholické nápoje.
  7. Na schůzku nezapomenete : Den před smluvenou schůzkou Vás kontaktuji formou SMS, kde Vám připomenu datum a čas schůzky.
  8. Internet je samozřejmostí : Chcete se někomu pochlubit s Vaší novou proměnou třeba na sociální síti, či jen zaslat foto manželovi a nemáte internet v telefonu? Po celou dobu návštěvy je Vám k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.
  9. Na naše věrné nezapomínám : Našich věrných klientů si vážím, a proto pro ně často pořádám slevové akce.

KONTAKTY 

Adresa

Radmila Fialová
Sklený Kopec 1451
Hranice
753 01
Kontakt

+420 608 937 000
radmila.fialova@seznam.cz