Mobirise

Kosmetika
Radmila Fialová

Dobrý den, kosmetickou praxi jsem začala v roce 1998, kdy jsem otevřela svůj kosmetický salón. Jelikož je to práce, která mě nesmírně těší, neustále sleduji nové metody a techniky. Absolvuji odborné kurzy a školení, ať už se jedná o novinky z oblasti přípravků nebo přístrojů. Pracuji jen s kvalitní a hypoalergení kosmetikou. Velký důraz kladu na provádění masáže obličeje, krku a dekoltu, včetně mikromasáže očního okolí. K vaší relaxaci přispěje pohoda a klidné prostředí mého salónu. Těším se na Vaši návštěvu. 

Radmila Fialová

Permanentní make-up Taffy (microblading) 

Permanentní make-up Taffy a jeho techniku (microblading) jsem si osvojila v roce 2012 a získala certifikát na základě odborného školení.
Použití
Make-up Taffy (microblading) umožňuje rekonstrukci celého obočí, nebo pouze jeho zhuštění. Je to naprosto odlišná metoda od běžného permanentního make-upu. Používá se sterilní malý skalpel, který je různých velikostí, s drobnými drážkami. Velikost skalpelu se odvíjí od šíře obočí. Drážky způsobí, že chloupek působí plasticky a jednotlivé tahy kopírují tvar obočí. Efekt přírodního obočí, který touto metodou získáte, je trvalý a vydrží několik let. Taffy je díky dokonalosti vhodný pro ženy, které z nějakého důvodu úplně přišly o obočí. Vykreslení je vidět, až když stojíte velmi blízko. Z odstupu jednoho metru nikdo nic nepozná.
Postup provedení
Před samotným zákrokem se pokožka znecitliví. Se zákaznicí vyberu vhodnou barvu pigmentu a tužkou předkreslím tvar obočí. Pokud zákaznice se vším souhlasí, začínám s vykreslováním. Používám kvalitní husté pigmenty, které nemění barvu a byly vyrobeny v USA.
Hojeni a korekce
Hojení trvá přibližně týden, kdy se utvoří drobné stroupky, které se postupně odlupují. Stroupky se nesmí násilím odlupovat, pigment musí mít dostatek času se v pokožce usadit. Po vyhojení, ale nejdříve po měsíci, pokud je zapotřebí, provádím korekci, která je již součástí ceny. 

Mobirise

Výhody permanentního make-upu Taffy (microblading)
100% sterilita
Přirozený vzhled obočí
Minimum bolesti a otoků
Úplnou kontrolu zákroku
Málo, nebo žádné použití retuše
Rychlé hojení
Nezůstávají jizvy 

Kontakty: 

Adresa

Radmila Fialová
Sklený Kopec 1451
Hranice
753 01




Kontakt

+420 608 937 000
radmila.fialova@seznam.cz