Mobirise

Kosmetika
Radmila Fialová

Dobrý den, kosmetickou praxi jsem začala v roce 1998, kdy jsem otevřela svůj kosmetický salón. Jelikož je to práce, která mě nesmírně těší, neustále sleduji nové metody a techniky. Absolvuji odborné kurzy a školení, ať už se jedná o novinky z oblasti přípravků nebo přístrojů. Pracuji jen s kvalitní a hypoalergení kosmetikou. Velký důraz kladu na provádění masáže obličeje, krku a dekoltu, včetně mikromasáže očního okolí. K vaší relaxaci přispěje pohoda a klidné prostředí mého salónu. Těším se na Vaši návštěvu. 

Radmila Fialová

Permanentní make-up Amiea

Technika Amiea je prováděna německým přístrojem a je využívaná k mikropigmentaci očních linek a rtů. Tento přístroj je velice inteligentní, výkonný a plně počítačově vybavený. Cartridges, které se používají, jsou sterilní, pro jednorázové použití, se stabilní a přesně vedenou jehlou. Patentovaná bezpečnostní membrána brání zpětnému nasávání. Mikropigmentace je prováděna nevtíravým způsobem, mění zevnějšek a vyrovnává vrozenou nestejnoměrnost a asymetričnost obličeje zcela nenápadně.
Postup provedení
Před aplikací s klientkou pečlivě vybereme barvu pigmentu. Na znecitlivěnou pokožku vykreslím tvar linek nebo kontury rtů, popřípadě vyplním celé rty. Při permanentním make-upu rtů je pigment bezprostředně po zákroku velmi výrazný.
Hojeni a korekce
Hojení trvá přibližně sedm až deset dní, podle rozsahu zákroku. V prvních dnech je třeba se vyvarovat kosmetických a hygienických přípravků v místech ošetřených permanentním make-upem, aby chemické látky z těchto přípravků nepozměnily barvu pigmentu. Během čtyř týdnů po aplikaci nedoporučuji návštěvu solária a vystavovat se přímému slunci. Případná korekce se provádí nejprve po měsíci a je již obsažena v ceně permanentního make-upu. 

Mobirise

Výhody permanentního make-upu Amiea
100% sterilní, pro jednorázové použití
patentovaná bezpečnostní membrána, bránící zpětnému nasávání
stabilní, přesné vedení jehly
široký sortiment barev nejvyšší kvality 

Kontakty: 

Adresa

Radmila Fialová
Sklený Kopec 1451
Hranice
753 01
Kontakt

+420 608 937 000
radmila.fialova@seznam.cz